levent ve Başkaları xD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

levent ve Başkaları xD

eğlence

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi?

+2
Admin-levent
xxyoyoxx
6 posters
YazarMesaj
xxyoyoxx

xxyoyoxx

diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi? Empty
MesajKonu: diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi?   diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi? Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 9:56 pm

sizin hiçbişeyinize karışılmasa aklınıza ilk neyi yapmak gelirdi örneğin:
özgür olsam hocaları dersten atardım Laughing
Admin-levent
Admin
Admin-levent

diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi? Empty
MesajKonu: Geri: diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi?   diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi? Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 11:21 am

xxyoyoxx demiş ki:
sizin hiçbişeyinize karışılmasa aklınıza ilk neyi yapmak gelirdi örneğin:
özgür olsam hocaları dersten atardım Laughing
sınıfta içki icip dağıtmak afro lol!
https://lvnt.yetkin-forum.com
Boswel

Boswel

MesajKonu: Geri: diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi?   diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi? Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 5:23 pm

Okula istediğim zaman gelirdim sınıfta parti verirdim
cemlee

cemlee

MesajKonu: Geri: diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi?   diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi? Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 6:29 pm

bütün gün yatar uyurdum kalkarsam yastığı düzeltmek için kallkarım hıhaaaa Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi?   diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi? Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 6:33 pm

çok öenmli biri gelse kalkmaz mısın _? bom
cemlee

cemlee

MesajKonu: Geri: diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi?   diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi? Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 6:36 pm

çok önemli biri önemliyse ben uyumam ki
fAToO_

fAToO_

MesajKonu: Geri: diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi?   diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi? Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 8:59 pm

Özgür olmadığım zaman yapmak istediklerim HePsİnİ YaPmAk İsTeRdiM Very Happy Smile Very Happy Smile
Admin-levent
Admin
Admin-levent

MesajKonu: Geri: diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi?   diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi? Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 2:57 pm

dışarda iç çamaşırıyla dolaşıp cılık atmak sonrada bi gökdelenin tpsnden paraşütle atlamak isterdim.. cyclops Laughing Cool
https://lvnt.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi?   diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi? Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 4:12 pm

bütün sinir olduklarımı dodurup azına yüzüne vurmak isterdim Very Happy:D tüm pislikler ortadan kalksın die alien
SaqoLera07

SaqoLera07

MesajKonu: Geri: diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi?   diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi? Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 11:29 am

Saqoya Diss atan bütün EzikLerin FosiLini Çıkartırdım zuaa Twisted Evil

diyelimki tamamen özgür oldunuz herşey serbest aklınıza ilk ne yapmak gelirdi?
1 sayfadaki 1 sayfası